باربری سنندج

باربری تضمین بار یک سامانه حمل و نقل معتبر و حمل بار در کردستان است که تمامی شهرهای کردستان را تحت پوشش خدمات باربری و اثاث کشی در کردستان قرار داده است. خدمات متنوع و گسترده باربری کردستان به ویژه باربری سنندج توانسته است روزبه‌روز بر میزان جلب رضایت مشتریان این شرکت افزوده نماید.

نحوه صرفه‌جویی در فضا ی خانه هنگام بسته‌بندی وسایل در باربری سنندج

هنگام تهیه وسایل لازم برای یک اسباب‌کشی، باید بر تعدادی از چالش‌ها غلبه کنید - و تعدادی از مسائل را حل کنید:

  • شما باید از وسایل خود به بهترین شکل ممکن محافظت کنید، بنابراین آن‌ها از جابجایی سالم و بدون آسیب جان سالم به درمی‌برند - بنابراین، شما باید ایمن‌ترین روش‌های بسته‌بندی را برای انواع مختلف اقلام بدانید و می‌توانید از مناسب‌ترین روش برای بسته‌بندی هر یک استفاده کنید.
  • شما باید از اشتباهات بسته‌بندی اجتناب کنید، بنابراین وقت و تلاش غیرضروری را برای فرآیند بسته‌بندی از دست نمی‌دهید و درنتیجه به دلیل اقدامات نادرست خود، ضرر نمی‌کنید پس شما باید قوانین طلایی بسته‌بندی را بدانید.
  • شما باید وسایل خود را در کمترین حالت ممکن جا دهید، بنابراین اثاث‌کشی شما ساده‌تر، سریع‌تر و ارزان‌تر می‌شود و باید بدانید که هنگام بسته‌بندی برای جابجایی خود چگونه می‌توانید فضا ی خانهی ذخیره کنید.

نکته آخر ممکن است به‌اندازه سایر موارد مهم به نظر نرسد، اما صرفه‌جویی در فضا ی خانه هنگام بسته‌بندی درنهایت باعث صرفه‌جویی در هزینه شما می‌شود.

پس ادامه مطلب را بخوانید و ایده‌هایی در مورد نحوه صرفه‌جویی در فضا ی خانه هنگام باربری در سنندج کسب کنید.

بسته بندی

چرا می‌خواهید هنگام بسته‌بندی وسایل خود در فضا ی خانه صرفه‌جویی کنید؟

شکی نیست که بسته‌بندی در جعبه‌های مقوایی کارآمدترین و راحت‌ترین روش بسته‌بندی برای یک اثاث‌کشی در سنندج است. بااین‌وجود برای تهیه وسایل کامل یک‌خانه، به تعداد زیادی جعبه احتیاج دارید؛ اما بدانید که هرچه جعبه بیشتری برای جابجایی داشته باشید، به کامیون باربری سنندج بزرگ‌تری نیاز خواهید داشت و بارگیری وسایل خود دشوارتر و زمان‌برتر خواهد بود.

اگر می‌دانید که چگونه فضا ی خانهی یک جعبه بسته‌بندی را بهینه کنید، می‌توانید موارد بیشتری را در آن جای دهید؛ و هرچه تعداد بیشتری از وسایل را می‌توانید در یک کارتن جا دهید، تعداد ظروف بسته‌بندی کمتری برای جابجایی خود نیاز خواهید داشت. این به معنی چندین چیز در یک‌زمان است:باربری بهاران

  • شما به مواد بسته‌بندی کمتری نیاز خواهید داشت، بنابراین می‌توانید در هزینه‌های بسته‌بندی صرفه‌جویی کنید.
  • جعبه‌های کمتری برای بارگیری و تخلیه وجود دارد، بنابراین جابجایی شما راحت‌تر خواهد بود - و زمان کمتری برای اسباب‌کشی طول خواهد کشید، بنابراین هزینه نهایی جابجایی شما کمتر خواهد شد.
  • کالاهای شما فضا ی خانهی کمتری در کامیون باربری خواهد داشت - بنابراین، اگر مسیری طولانی را طی می‌کنید، جابجایی‌ها می‌توانند وسایل شمارا با وسیله‌های دیگر مشتریان ادغام کنند و هزینه جابجایی شما نیز کمتر خواهد بود؛ و اگر یک اسباب‌کشی شخصی انجام می‌دهید، می‌توانید وسیله نقلیه کوچک‌تری را اجاره کنید و هزینه اجاره کمتری را پرداخت کنید.

مهم نیست که به کجا منتقل می‌شوید و چه گزینه جابجایی را انتخاب کرده‌اید، صرفه‌جویی در فضا ی خانه هنگام بسته‌بندی برای کیف پول شما مفید خواهد بود؛ بنابراین، شما باید راهی برای بسته‌بندی وسایل خود برای جابجایی بدون استفاده از فضا ی خانهی زیاد و افزایش ناخواسته هزینه جابجایی خود پیدا کنید.

اما چگونه برای صرفه‌جویی در فضا ی خانه هنگام جابجایی چمدان بسته‌بندی کنیم؟ نکات و ترفندهای متخصص بسته‌بندی صرفه‌جویی در فضا ی خانه را در زیر بررسی کنید.

وسایل اسباب کشی در سنندج را تا حد امکان کم کنید

بسته بندی اثاثیه منزل

وسایل کمتر فضا ی خانه ی کمتری را اشغال می‌کنند - بنابراین، بهترین راه برای صرفه‌جویی در فضا ی خانه هنگام بسته‌بندی وسایل حمل‌ونقل، بسته‌بندی موارد کمتری است. هرچه تعداد اقلامی که تصمیم به جابجایی مجدد دارید کمتر باشد، تعداد جعبه‌های کمتری نیاز خواهید داشت و کار بسته‌بندی راحت‌تر خواهد بود. از همه مهم‌تر، اسباب‌کشی شما بسیار ارزان‌تر خواهد شد - و نه‌تنها به این دلیل که جعبه‌های کمتری را جابجا می‌کنید (همان‌طور که در بالا توضیح داده شد)، بلکه به این دلیل است که کالاهای شما وزن کمتری دارند (هزینه‌های حمل‌ونقل بر اساس وزن محموله است - وقتی شما بار را سبک کنید، هزینه جابجایی را کاهش می‌دهید).

بنابراین در صورت امکان اشیا آسیب‌دیده و مواردی که بیش‌ازحد فرسوده شده‌اند و دیگر نمی‌توان از آن‌ها استفاده کرد؛ به خیریه اهدا کنید؛ به خانواده و دوستان خود هر آنچه دوست دارید و یا می‌توانند به‌خوبی استفاده کنند، اهدا کنید و وسایل گران‌قیمت خود را بفروشید.

از روش بسته‌بندی تودرتو استفاده کنید

لانه‌سازی یکی از بهترین روش‌های بسته‌بندی برای جابجایی است - کاملاً ساده، درعین‌حال بسیار کارآمد.

هنگام آماده شدن برای یک اثاث‌کشی، می‌توانید از روش بسته‌بندی تودرتو برای صرفه‌جویی در فضا ی خانه و کاهش تعداد ظروف بسته‌بندی موردنیاز برای جابجایی استفاده کنید - تمام‌کاری که شما باید انجام دهید این است که وسایل خود را درون یکدیگر جا کنید، بنابراین وسایل نیز در فضا ی خانهی کمتری بسته‌بندی می‌شوند:

1) قابلمه‌ها، فنجان‌ها و کاسه‌ها، کلاه‌ها، آباژورها، صندلی‌ها و سایر اقلام خانگی را می‌توان به‌راحتی برای کارایی بسته‌بندی در کنار هم قرارداد.

2) بالاترین ظرف در یک پشته می‌تواند برخی از موارد کوچک‌تر را درون آن نگه دارد:

بسته بندی اثاثیه

هنگام بسته‌بندی قابلمه‌ها، می‌توانید وسایل کوچک آشپزخانه را در بالاترین قابلمه قرار دهید - بسته‌های ادویه، بسته‌های خلال‌دندان، نمکدان، دربازکن‌های قوطی، درب بازکن بطری، صافی چای، زیرلیوانی و ...

هنگام چیدن سطل‌ها، می‌توانید لوازم بهداشتی، محصولات تمیزکننده، گیره لباس و وسایل کوچک حمام را در داخل سطل‌ها قرار دهید.

هنگام چیدن کلاه‌ها، می‌توانید لوازم جانبی لباس کوچک و لوازم جانبی مو را در بالاترین کلاه قرار دهید؛ و غیره.

3) فضا ی خانههای توخالی را می‌توان با چیزهایی پر کرد:

می‌توانید از گهواره و وان شستشوی کودک خود برای حمل‌ونقل اسباب‌بازی‌ها، پوشک‌ها، محصولات حمام و غیره کودک خود استفاده کنید.

می‌توانید کفش را با جوراب پرکنید.

می‌توانید هدفون‌ها، جواهرات، مجسمه‌ها و سایر موارد کوچک را در دیگر وسایل خالی بسته‌بندی کنید.

اگر آن‌ها را با خود می‌برید، می‌توانید در ماشین لباسشویی و خشک‌کن خود حوله، اسفنج، دستکش فر و سایر وسایل نرم قرار دهید.

4) شما می‌توانید ملافه، بالش، کوسن، اسباب‌بازی، وسایل دفتری و وسایل مختلف دیگر را از طریق لباسشویی، سبد، جعبه، صندوقچه و سایر وسایل توخالی که به خانه جدید خود جابجا می‌کنید حمل کنید - همه وسایل کوچک و غیرقابل شکستن در خانه شما می‌تواند به هر مخزنی که در دسترس دارید جابجا کنید. شما نباید اجازه دهید هیچ‌یک از ظروف خانگی خالی به مکان جدید شما بروند.

اصل واژه تودرتو (جسم درون یک شی مشابه) در مواردی که شما باید فضا ی خانهی خود را به حداکثر برسانید - مانند هنگام بسته‌بندی وسایل برای اثاث‌کشی - بسیار مفید است. شما می‌خواهید همه‌چیز در کنار هم قرار بگیرند و فضا ی خانهی کمتری را اشغال کنند، بنابراین باید وسایل خود را در هر زمان ممکن درون یکدیگر جا کنید. حتی قرار دادن وسایل داخل چیزهای دیگر تا حد زیادی به‌صرفه جویی در فضا ی خانه هنگام بسته‌بندی کمک می‌کند - وسایل خود را بسته‌بندی می‌کنید نه هوای خالی.

 

نکات بسته‌بندی تودرتو در باربری سنندج و اتوبار سنندج

1 هرگز چمدان‌های سفر را خالی منتقل نکنید

چمدان‌ها و کیف‌های مسافرتی ظروف و وسایل بسیاری را در خود جای می‌دهند - آن‌ها به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که وسایل را با خیال راحت درون خود نگه می‌دارند و مطمئناً هنگام اسباب‌کشی آن‌ها را با خودخواهید برد، بنابراین بسته‌بندی برخی از وسایل خود در آن‌ها کاملاً منطقی است. علاوه بر این، چمدان‌ها کاملاً حجیم هستند و خود فضا ی خانهی زیادی را اشغال می‌کنند - جابجا کردن آن‌ها باعث هدر رفتن وحشتناک فضا ی خانه خواهد شد.

شما می‌توانید انواع وسایل (لباس، کفش، لوازم جانبی، اسباب‌بازی، لوازم اداری و غیره) را در چمدان خود قرار دهید - بیشتر چمدان‌ها چرخ‌های کوچک در پایین دارند، بنابراین چرخاندن آن‌ها به داخل خانه آسان بوده و امکان جابجایی اشیا سنگین به داخل کامیون باربری را آسان می‌کند.

 

اگر بعدازاینکه کتاب‌ها یا وسایل سنگین دیگر را در آن مرتب کردید، در چمدان جایی باقی‌مانده است، آن را با وسایل کوچک و نرم پرکنید تا فضا ی خانه بیشتر شود.

2 لایه‌های محافظ بین اقلام انباشته‌شده ایجاد کنید

هنگام چیدن وسایل، باید مطمئن شوید که در حین جابجایی به یکدیگر آسیب نمی‌رسانند. می‌توانید قبل از اینکه هر مورد را با وسایل دیگر قرار دهید، جداگانه بپیچید، اما بسته‌بندی‌های محافظ فضا ی خانهی بیشتری را اشغال می‌کنند. گزینه بهتر شما تهیه لایه‌های محافظ بین وسایل است - می‌توانید از کاغذ بسته‌بندی، بابل رپ‌ها، پارچه‌های نرم و غیره استفاده کنید تا از تماس مستقیم بین وسایل انباشته جلوگیری شود.

3 بشقاب‌ها را روی‌هم نگذارید

هرچقدر وسوسه‌انگیز است که هنگام بسته‌بندی صفحات آشپزخانه خود را برای جابجایی قرار دهید، از قرار دادن آن‌ها به‌صورت افقی در جعبه‌ها خودداری کنید - اگر این کار را انجام دهید، بیشتر در معرض شکستگی قرار می‌گیرند و فضا ی خانهی بیشتری از جعبه را اشغال می‌کنند. بهترین راه برای بسته‌بندی صفحات برای جابجایی این است که آن‌ها را به‌صورت جداگانه با کاغذ بسته‌بندی بپیچید و به‌صورت عمودی در یک جعبه قرار دهید.

4 وسایل سنگین‌تری را در پایین قرار دهید

بسته بندی اثاثیه باربری سنندج

باید مراقب باشید که همیشه وسایل سبک‌تر را درون وسایل سنگین‌تر جا کنید و وسایل سبک‌تر را روی وسایل سنگین‌تر در یک جعبه قرار دهید.

این امر ثبات را تضمین می‌کند و به شما کمک می‌کند هنگام بسته‌بندی، فضا ی خانه صرفه‌جویی کنید. نباید جعبه‌ها را خیلی سنگین کنید (زیرا بالا بردن و حمل آن‌ها بسیار مشکل خواهد بود و ممکن است زیر وزن خود بشکند) بنابراین نمی‌توانید بسیاری از اشیا سنگین را در یک جعبه بسته‌بندی کنید. اگر وسایل سنگین را در قسمت پایین چیده‌اید و فضا ی خانهی باقی‌مانده در کارتن را با موارد سبک‌پر کنید، شما می‌توانید فضا ی خانه را بدون سنگین کردن جعبه بهینه کنید.

وسایل سبک و غیرقابل شکستنی را در کشوها بگذارید

کشوها را خالی خواهید برد - بنابراین، فضا ی خانهی خود را هدر خواهید داد.

برای بسته‌بندی وسایلی که داخل کشوها هستند به جعبه‌های اضافی احتیاج دارید - بنابراین، نه‌تنها باید هزینه بیشتری برای بسته‌بندی وسایل صرف می‌کنید، بلکه تعداد جعبه‌هایی را که باید در کامیون باربری بارگذاری کنید نیز افزایش می‌دهید (بنابراین اثاث‌کشی شما طولانی‌تر خواهد شد) و منجر به هزینه‌های بالاتر جابجایی می‌شود.

باید همه‌چیز را از کشوها بیرون بیاورید و آن‌ها را در جعبه‌ها مرتب کنید - بنابراین، وقت و تلاش بیشتری را برای کار بسته‌بندی صرف خواهید کرد.

پر کردن درآورها و بسته‌بندی آن‌ها بسیار ساده‌تر و کم‌مصرف‌تر خواهد بود. به‌این‌ترتیب از کشوهای مبلمان خود به‌عنوان جعبه بسته‌بندی، صرفه‌جویی در فضا ی خانهی جعبه‌های مقوایی و استفاده بهینه از فضا ی خانهی موجود استفاده خواهید کرد.

به خاطر داشته باشید که استفاده از این روش بسته‌بندی فقط در صورتی است که کشوها شامل وسایل سبک و غیرقابل شکستنی مانند لباس و پارچه و حوله باشند. اگر در کشوها وسایل شکننده یا باارزش وجود دارد، باید وسایل خود را بیرون آورده و جداگانه بسته‌بندی کنید، بنابراین می‌توانید از آن‌ها محافظت کافی داشته باشید. اگر کشوها حاوی وسایل بسیار سنگینی هستند، باید آن‌ها را خالی کنید تا به دلیل اضافه‌وزن از حوادث جلوگیری کنید.

بدانید که چگونه هنگام بسته‌بندی لباس، فضا ی خانه را ذخیره کنید

در بیشتر مواقع تعجب خواهید کرد که چگونه لباس را برای صرفه‌جویی در فضا ی خانه هنگام اثاث‌کشی بسته‌بندی کنید. دلیل خوبی برای این امر وجود دارد - لباس‌ها حجیم هستند و احتمالاً لباس‌های زیادی را به خانه جدید خود جابجا می‌کنید، بنابراین فضا ی خانهی زیادی را اشغال می‌کنند.

بنابراین، اگر می‌خواهید در هنگام جابجایی فضا ی خانه صرفه‌جویی کنید، باید هنگام بسته‌بندی لباس برای جابجایی راهی برای صرفه‌جویی در فضا ی خانه پیدا کنید

برای صرفه‌جویی در فضا ی خانهی بیشتر هنگام بسته‌بندی لباس برای جابجایی، می‌توانید لباس‌های نازک را درون لباس‌های بزرگ‌تر و ضخیم‌تر بغلتانید یا رول‌های لباس کوچک‌تر را در داخل لباس‌های بزرگ‌تر جا کنید، بنابراین دو روش مختلف بسته‌بندی صرفه‌جویی در فضا ی خانه را برای حداکثر کارایی بسته‌بندی ترکیب می‌کنید.

نکته اضافی برای صرفه‌جویی در فضا ی خانه هنگام بسته‌بندی اثاثیه در سنندج

از لباس، حوله، پتو و ملحفه‌های خود به‌عنوان مواد بسته‌بندی و بالشتک استفاده کنید - به‌هرحال آن قطعات را به خانه جدید خود منتقل می‌کنید، بنابراین استفاده از آن‌ها به‌جای پتو به شما امکان می‌دهد هم در هنگام بسته‌بندی برای جابجایی خود در فضا ی خانه صرفه‌جویی می‌کنید و هم در هزینه بسته‌بندی لوازم صرفه‌جویی می‌کنید.

دانستن اینکه چگونه بیشترین فضا ی خانهی بسته‌بندی را هنگام جابجایی صرفه‌جویی کنید، به شما امکان می‌دهد پول بیشتری در جیب خود داشته باشید و اثاث‌کشی خود راکمی راحت‌تر کنید. از نکات بسته‌بندی صرفه‌جویی در فضا ی خانهی بالا استفاده کنید و تجربه خود را با ما در میان بگذارید.