10 نکته اثاث کشی آپارتمان

این یک واقعیت است – شما به زودی وارد یک آپارتمان می شوید.این عالی است! … اما شما همچنین یک مشکل بالقوه دارید – مطمئن نیستید که هنگام اثاث کشی به یک آپارتمان انتظار چه چیزی را دارید زیرا شما فقط در یک خانه زندگی می کنید در واقع ، اثاث کشی از یک خانه به یک آپارتمان می تواند یک اسباب کشی استراتژیک از طرف شما باشد – یک انتخاب هوشمندانه که در دراز مدت مزایای زیادی برای شما به همراه دارد.

باربری سنندج یکی از بهترین شرکتهای حمل بار و اثاثیه در کردستان.

اما مسئله این است که شما دقیقاً مطمئن نیستید که هنگام اثاث کشی به یک آپارتمان جدید چه کاری باید انجام دهید – یعنی اینکه چگونه می توانید کل اسباب کشی خانه به آپارتمان را سازماندهی کنید تا جابجایی به راحتی ابریشم پیش برود.

نگران نباشید ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

در اینجا 10 نکته برتر برای اثاث کشی از یک خانه به یک آپارتمان آورده شده است – چک لیست متحرک که شما را در طول مسیر راهنمایی می کند.  

1. برای اثاث کشی خود برنامه ریزی کنید

نقل مکان از یک خانه بزرگ به یک آپارتمان می تواند پیچیده تر از آن باشد که به دلایلی فکر می کنید. و البته ، واضح ترین دلیل ، فضای محدودتر خانه جدید با فضای زندگی است که وقتی از خانه ای بزرگ و بزرگ بیرون می آیید ، حتی کوچکتر نیز احساس می شود.

هنگامی که آپارتمانی را که در آینده قابل پیش بینی در آن زندگی می کنید انتخاب کردید ، ایجاد یک نقشه از مکان جدید برای شما یک وظیفه اولویت دار است. اما چرا هنگام جابجایی از یک خانه به یک آپارتمان اصلاً به یک نقشه طبقه نیاز دارید؟

داشتن یک نقشه طبقه از آپارتمانی که به آنجا منتقل می شوید به شما کمک می کند

تصمیم بگیرید کدام قسمت از مبلمان را از خانه منتقل کنید ، یا نه. بسیار ممکن است که فضای کافی برای برخی یا بیشتر وسایل مبلمان وجود نداشته باشد ، بنابراین باید تصمیمات اساسی گرفته شود.بدانید آیا می توانید برخی از مبلمان بزرگتر را در آپارتمان جای دهید – شاید بعضی از آنها از دهانه های درب کوچکتر یا راهروهای باریک عبور نکنند.

متوجه شوید که چه وسایلی را برای خرید آپارتمان جدید نیاز دارید ، از جمله قطعات مبلمان که تصمیم دارید پشت سر بگذارید.با داشتن چیدمان دقیق آپارتمان پیشاپیش بدانید که هر یک از وسایل خانه در خانه جدید کجا قرار دارد.پیوند زیر را دنبال کنید تا بدانید دقیقاً برای تهیه یک نقشه طبقه قبل از رفتن به یک آپارتمان از یک خانه باید چه کار کنید.

2. تعداد مواردی را که در حال اثاث کشی هستید کاهش دهید

حمل اثاثیه منزل

نکته ای که هنگام اثاث کشی از خانه ای بزرگ به آپارتمان باید همیشه در ذهن خود داشته باشید این است که مکان جدید مطمئناً فضای زندگی کمتری نسبت به مکان قدیمی خواهد داشت. همچنین ، فضای ذخیره سازی در آپارتمان جدید نیز بسیار محدودتر خواهد بود.

و با دانستن این موضوع ، فقط باید یک استراتژی خوب برای اثاث کشی خانه ارائه دهید که برای شما عالی باشد. و در اینجا استراتژی پیروزی وجود دارد: تعداد وسایلی را که به خانه جدید منتقل می کنید بسیار کاهش دهید.این را بخاطر بسپارید: هنگام نقل مکان از یک خانه بزرگ به یک آپارتمان ، همیشه کمتر معنای بیشتری دارد. چرا؟ جابجایی وسایل خود قبل از نقل مکان به شما کمک می کند تا از پس هزینه های حمل و نقل صرفه جویی کرده و با نداشتن چیزهای زیادی برای بازکردن و چیدمان پس از جابجایی ، در فضا صرفه جویی کنید.

بنابراین ، برای اثاث کشی وسایل کمتری به آپارتمان جدید چه باید بکنید؟

  • تمام داشته های خود را ثبت کنید.
  • لیستی دقیق از مواردی که قصد اثاث کشی آنها را دارید تهیه کنید.
  • لیست فوق را بارها و بارها تجدید نظر کنید تا زمانی که فقط با مهمترین موارد باقی بمانید.
  • از موارد تکراری ، چیزهای منسوخ شده ، لباس های غیر مد و کفش های قدیمی منصرف شوید.
  • برای بازیافت وسایل خانه که هیچ کس دیگر نیازی به استفاده از آنها نخواهد داشت یا دوباره استفاده کنید ، آنها را دور بریزید.
  • به عنوان یک قاعده کلی ، شما نباید خود را برای بسته بندی و استفاده از هر موردی که بیش از یک سال از آن استفاده نکرده اید ، بیزار کنید.
  • چگونه می توان از وسایل ناخواسته هنگام جابجایی خلاص شد

3. قبل از جابجایی هر اثاثیه ، خوب فکر کنید

اسباب کشی به اپارتمان در سنندج

چندین چالش اساسی وجود دارد در حالی که شما برای اثاث کشی به یک آپارتمان آماده می شوید و یکی از آنها این است که با وسایل بزرگ و سنگینی که اکنون در خانه دارید چه کاری باید انجام دهید.و در اینجا مهمترین مشکلاتی که پیش از این با آنها روبرو خواهید شد: بیشتر وسایل مبلمان 1) سنگین (حمل آنها به آپارتمان گران تر خواهد بود) و 2) بزرگ (جای دادن آنها در داخل خانه برای شما غیرممکن است) مکان جدید).

برای دستیابی به تصمیمی آگاهانه شرایط را به دقت ارزیابی کنید. در اینجا چند نشانگر وجود دارد که ممکن است در تصمیم گیری نهایی به شما کمک کنند:

بله . مبلمان عتیقه ای را که برای پشت سر گذاشتنشان خیلی با ارزش است ، منتقل کنید مبلمان با کیفیتی را که بعد از جابجایی خرید آنها بسیار گران خواهد شد ، منتقل کنید. وسایل مبلمان کاربردی و همه کاره را که به شما امکان می دهد فضای آپارتمان را به حداکثر برسانید ، منتقل کنید.

NO . هیچ اثاثیه ای را که به دلیل سالها خدمت بیش از حد آسیب دیده است ، منتقل نکنید. مبلمان تخته خرده چوب آماده برای جمع آوری ارزان اسباب کشی نکنید – وسایل مبلمان IKEA به ندرت از یک اسباب کشی خانه زنده می مانند. مبلمان بیش از حد سنگین یا خیلی بزرگ را جابجا نکنید مگر اینکه مجبور باشید.

هنگام اسباب کشی با مبلمان چه باید کرد

4- از چیزهای ناخواسته خود پول نقد اضافی کسب کنید

حمل مبلمان

اثاث کشی آینده به یک آپارتمان از یک خانه فرصتی عالی برای پاکسازی خانه از هرگونه وسایلی است که واقعاً در مکان جدید به آن نیازی نخواهید داشت. پس از همه ، آخرین چیزی که شما نیاز دارید این است که پول زیادی برای حمل چیزهای بی فایده بپردازید که متعجب خواهید شد پس از پایان جابجایی کجا ذخیره کنید.

در اینجا بهترین قسمت وجود دارد: شما قطعاً باید سعی کنید برخی از مواردی را که با خود نمی برید بفروشید تا پول درآمد خود را به بودجه متحرک خود اضافه کنید. و چرا نه – با توجه به هزینه خانه سازی ، ایده کسب پول نقد مورد نیاز از وسایل ناخواسته شما کاملاً جذاب به نظر می رسد.

در مجموع ، شما دو گزینه خوب برای فروش چیزهایی دارید که تصمیم دارید پشت سر بگذارید:

وسایل خود را بصورت آنلاین بفروشید . تا زمانی که قبل از Moving day وقت کافی برای سپری کردن داشته باشید ، می توانید سعی کنید برخی از چیزها را با ارسال در بهترین سایتها برای هدف به صورت آنلاین بفروشید: eBay ، Craigslist ، Amazon ، Etsy ، eBid و غیره

سازماندهی فروش گاراژ . این معمولاً گزینه خوبی برای فروش اقلام ناخواسته شما برای سود است. باز هم ، شما باید وقت خود را پیدا کنید و برای سازماندهی یک فروش متحرک سودآور تلاش کنید ، اما دردسر معمولاً ارزش آن را دارد.

نحوه سازماندهی فروش گاراژ قبل از اسباب کشی

5. وسایل خود را سریع و کارآمد بسته بندی کنید

در بیشتر موارد ، اثاث کشی از خانه به آپارتمان به معنای کوچک سازی خانه شما است. اکنون ، کوچک سازی در یک آپارتمان دارای مزایای انکارناپذیری است (برای اطلاعات بیشتر در مورد این مطلب به ادامه مطلب مراجعه کنید) ، از جمله این واقعیت که وقتی خانه خود را از تمام وسایل غیر ضروری پاکسازی کردید ، چیزهای کمتری برای شما باقی می ماند چمدان بستن

به خاطر داشته باشید که هنگام نقل مکان از خانه به آپارتمان ، بسته بندی کار بسیار وقت گیر است ، بهترین شانس شما برای مقابله با این شغل طلبکارانه رعایت برخی نکات اثبات شده برای سریعتر و کارآمدتر ساختن تمام مراحل بسته بندی خانه است. .

چگونه می توان به سرعت وسایل خود را جمع کرد؟

اسباب کشی سریع

قبل از تهیه وسایل ، مرتب کردن آنها و خلاص شدن از شر چیزهای بی فایده ، هرچه زودتر وسایل خود را بوکس کنید. هر روز بدون بسته بندی می تواند به شانس شما برای یک خانه موفق منتقل شود.

یک چک لیست بسته بندی خوب دنبال کنید – یک لیست دقیق از کارهایی که شما را در کل مراحل بسته بندی خانه راهنمایی می کند. چه چیزهایی را باید بعد بسته بندی کنید؟ جدول زمانی بسته بندی شما جواب دارد.

وسایل خود را از اتاقهایی که مرتب سازی و بسته بندی آنها بسیار دشوار است شروع کنید – تمام قسمتهای ذخیره سازی در خانه مانند گاراژ ، اتاق زیر شیروانی ، زیرزمین و هر اتاق اضافی.

یک ایستگاه بسته بندی در اتاقی که در حال حاضر بسته بندی می کنید راه اندازی کنید و تمام لوازم مورد نیاز بسته بندی را از نزدیک تهیه کنید تا در وقت با ارزش صرفه جویی کنید.

نحوه بسته بندی برای یک اسباب کشی در 3 روز

6. بهترین محرک های آپارتمانی را در منطقه خود پیدا کنید

هنگام نقل مکان به یک ساختمان آپارتمانی که در قسمت دیگری از کشور واقع شده است ، بهتر است از خدمات آپارتمان سازان حرفه ای استفاده کنید ، به خصوص اگر شما به طور اتفاقی به یک آپارتمان بلند مرتب منتقل می شوید.

خوب است به یاد داشته باشید که اسباب کشی های آپارتمانی در مقایسه با خانه ها با چند چالش اضافی همراه است و دقیقاً به همین دلیل بهتر است افرادی را که تجربه زیادی در اثاث کشی وسایل خانه به داخل و خارج از ساختمانهای آپارتمانی دارند استخدام کنید.

پله . جابجایی در یک آپارتمان بلندمرتبه شامل اسباب کشی در مبلمان بزرگ و جعبه های متحرک بی پایان به سمت چند پله است. راه پله های برخی از ساختمانهای آپارتمانی قدیمی نیز باریک تر است که اسباب کشی را پیچیده تر می کند.بله ، آسانسور عملیاتی در ساختمان کار را بسیار راحت تر و سریعتر انجام می دهد ، اما ممکن است همیشه اینطور نباشد.

بسته بندی اثاثیه منزل

آسانسور . برخی از وسایل بزرگتر خانگی – عمدتا قطعات مبلمان – ممکن است داخل آسانسور نباشد. علاوه بر این ، آسانسور ساختمان باید مخصوص روز اسباب کشی باشد و به کمک پتوهای مبلمان (پد) به درستی در داخل آن محافظت شود.به خاطر داشته باشید که آپارتمان آپارتمانی که قصد اثاث کشی آن را دارید ممکن است آسانسور نداشته باشد یا در روز جابجایی از کار افتاده باشد.

از ماشین حساب متحرک ما استفاده کنید تا با بهترین جابجایی مبلمان نزدیک خود تماس بگیرید.

7. اسباب کشی آرام به آپارتمان جدید را سازماندهی کنید

سازماندهی یک اسباب کشی آرام از یک خانه به یک آپارتمان معمولاً به این بستگی دارد که شما از عهده جزئیات بیشمار نقل مکان در آینده برآیید.

در حالی که یک چک لیست بسته بندی به شما کمک می کند تا وسایل خود را سریعتر و ایمنتر بسته بندی کنید ، یک چک لیست متحرک خوب ساختار و نظم را به عنوان یک آماده سازی به ظاهر آشفته برای اثاث کشی به بازار معرفی می کند. همچنین یک چک لیست متحرک به شما کمک می کند تا کل مراحل جابجایی را سازماندهی کنید تا هیچ وقت ارزشمندی را از این بابت تعجب نکنید که بعد چه کاری باید انجام دهید.

تغییر آدرس پستی خود را با USPS قبل از اسباب کشی است. ساده ترین راه برای شروع روش تغییر آدرس انجام آنلاین آن است اما می توانید به نزدیکترین دفتر USPS نیز مراجعه کرده و شخصاً از آن مراقبت کنید. [ نحوه تغییر آدرس هنگام جابجایی ]

هرگونه سرویس و اشتراک تحویل در خانه را لغو کنید . همچنین عضویت در باشگاه ها ، سالن های ورزشی ، گروه های سرگرمی و غیره را قطع کنید.

قطع ارتباط لوازم خانگی خود را با شرکت های متبوع مربوطه برنامه ریزی کنید و در صورت لزوم ، ترتیب اتصال مجدد آنها در آپارتمان جدید را بدهید. هنگام نقل مکان در یک آپارتمان اجاره ای ، صاحبخانه یا مدیر املاک شما باید به شما اطلاع دهد که کدام یک از ارائه دهندگان خدمات برای ساختمان آپارتمان توصیه می شوند یا منحصر به فرد هستند و همچنین اینکه آیا برخی از این خدمات در اجاره ماهانه موجود است یا خیر. [ نحوه اثاث کشی برنامه های تاسیساتی هنگام جابجایی ]

وسایل بسته بندی مورد نیاز را جمع کرده و بدون معطلی وسایل خود را بوکس کنید. از این گذشته ، بسته بندی وسایل برای یک اسباب کشی ترسناک ترین کار متحرک است به یک دلیل.

Moving Checklist: بزرگترین چک لیست اسباب کشی در تمام زمان ها

8- به بچه ها و حیوانات خانگی خود کمک کنید تا با زندگی آپارتمانی سازگار شوند

نقل مکان به یک آپارتمان می تواند اثبات شود که یک تغییر بسیار شدید برای فرزندان شما است ، به خصوص هنگام نقل مکان از یک خانه بزرگ که دارای یک حیاط پشتی بزرگ است. فضای کوچکتر زندگی نیز می تواند یک مسئله جدی باشد – اگر هر کودک اتاق خود را در خانه داشته باشد ، ممکن است مجبور شود اکنون یک اتاق را در آپارتمان مشترک داشته باشد – واقعیتی که با فریاد شادی و هیجان مورد استقبال قرار نخواهد گرفت. 

دردسر اثاث کشی اپارتمان

یک چیز مسلم است – سازگاری با زندگی آپارتمانی هنگام آمدن از خانه ای بزرگ برای کسی آسان نخواهد بود. در بیشتر موارد ، لازم است تغییرات خاصی در سبک زندگی در طی دوره سازگاری پس از اسباب کشی ایجاد شود. حتماً بنشینید و با فرزندان خود در مورد این موضوع بحث کنید و خود را برای برخورد شدید انتظارات در مقابل واقعیت آماده کنید. و البته ، استراتژی برنده سازش است.

حیوانات خانگی شما نیز هنگام اثاث کشی از خانه به آپارتمان یک دوره سختی برای تنظیم دارند. این مسئله مخصوصاً هنگام جابجایی با سگ درست است زیرا فیدو زمین بازی مورد علاقه خود را در فضای باز (حیاط پشتی خانه) از دست خواهد داد – ضربه ویژه ای برای توله سگ.

چگونه می توان با کودکان به خانه جدیدی نقل مکان کرد

9. فضای بیشتری در آپارتمان جدید ایجاد کنید

اغلب اوقات ، اثاث کشی به یک آپارتمان از یک خانه بزرگ منجر به کوچک شدن می شود زیرا فضای زندگی در مکان مقصد به احتمال زیاد کوچکتر خواهد بود – در صورت اثاث کشی به یک آپارتمان استودیویی ، گاهی اوقات بسیار کوچکتر.

شکی نیست که زندگی آپارتمانی هنگام ورود از خانه احساس متفاوتی خواهد داشت ، اما همچنین ترفندهایی برای به حداکثر رساندن فضای ذخیره سازی در کانکس وجود دارد تا به نظر نرسد خیلی شلوغ باشد.

از فضای عمودی موجود در آپارتمان جدید استفاده کنید. چگونه آن را انجام دهید؟ یک راه تهیه کابینت های ذخیره سازی یا قفسه هایی است که از کف به سقف می روند.مکان جعبه ذخیره سازی و یا ظروف در بالای قطعات مبلمان بلند به، یک بار دیگر، با استفاده از خوبی این منطقه عمودی در دسترس است در داخل یک اتاق.

از وسایل چند منظوره مبلمان در آپارتمان جدید – قطعاتی که معمولاً داخل آنها فضای اضافی دارند – استفاده کنید ، به عنوان مثال یک تخت خواب با چندین کشو در داخل قاب چوبی.ذخیره آیتم های مختلف در مکان های که باقی مانده اند خارج از دید – فضای زیر تخت یا یکی در بالای یخچال.استفاده از پرده بر روی پنجره ها به جای پرده های سنگین که تمایل به سرقت برخی از فضای زندگی است.برای ایجاد توهم فضای بیشتر از نورپردازی به خوبی استفاده کنید (نور لایه ای).

5 نکته عالی برای رفتن به یک آپارتمان استودیویی

10. از مزایای زندگی در آپارتمان لذت ببرید

در آخر ممکن است اثاث کشی از یک خانه به یک آپارتمان یک شاهکار اساسی باشد. بله ، فضای زندگی احتمالاً محدود خواهد بود و همسایگان شما بسیار نزدیک به شما و شاید بیش از حد پر سر و صدا و پر سر و صدا نیز هستند ، اما بهتر است شما بر مزایای زندگی در یک آپارتمان در شهر.

کاهش صورتحساب ابزار . به دلیل فضای کمتری که در داخل آپارتمان وجود دارد انتظار داشته باشید که هزینه کمتری برای قبض های آب و برق پرداخت کنید. اگر در حال اثاث کشی به حالت سردتر هستید ، در این صورت داشتن هزینه های کمتر برق در طول زمستان ، عطای الهی خواهد بود.

10 نکته اثاث کشی آپارتمان 9

هزینه نگهداری کم . هزینه های نگهداری یک آپارتمان حداقل در بیشتر موارد باید از هزینه های یک خانه کمتر باشد.

زمان بیشتر . نداشتن حیاط پشتی و باغ باعث صرفه جویی در وقت شما می شود که در غیر این صورت برای نگهداری از مناطق خانه صرف می کردید. همچنین ، اتاق های اضافی در یک خانه نیز به طور منظم تمیز و مرتب می شوند. با تمام این اوقات فراغت اضافی چه خواهید کرد؟

مکان بی نظیر . مسلماً بهترین چیز در مورد اثاث کشی از خانه به آپارتمان ، مکان مکان جدید است. اگر این آپارتمان در یک شهر بزرگ واقع شده باشد ، در واقع شما فضای زندگی بزرگتری را برای یک مکان عالی و کار بهتر تجارت می کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *