باربری بهاران و اتوبار بهاران یکی از بهترین باربری سنندج است که تحت نظر مستقیم شعبه مرکزی باربری تضمین بار سنندج واقع در میدان قبا شهرک بهاران سنندج فعالیت می‌کند.باربری بهاران و اتوبار بهاران با بیش از 10 سال سابقه درخشان خدمت رسانی شه شهروندان عزیز سنندجی به صورت شبانه روزی بیدار است تا با ارائه بهترین خدمات مشاوره ایی و اثاث کشی در کل استان کردستان بتواند هرچه بیشتر رضایت همشهریان سنندجی و کردستانی را جلب نماید.

باربری بهاران

همان‌گونه که مطلع هستید شهرک بهاران یکی از بزرگ‌ترین  پرجمعیت‌ترین شهرک‌های سنندج است البته نه تنها سنندج بلکه شهرک بهاران یکی از بزرگ‌ترین شهرک‌های ویژه غرب کشور است که به چندین فاز مستقل تقسیم‌بندی شده‌اند و تحت پوشش ارائه خدمات شهرداری ویژه بهاران هستند.ازدحام و تراکم جمعیت در بهاران باعث شده است تا بیشتر اثاث کشی ها موجود در این شهرک در میان فازهای همان بهاران اتفاق بیافتد که البته با گسترش و ساخت مسکن های مهر در نزدیکی این شهرک که خود باعث شکل‌گیری شهرک‌های جدیدی شد وسعت بهاران روزبه‌روز در حال افزایش بوده و هست.

اتوبار بهاران

احساس نیاز به یک شرکت معتبر باربری در سنندج که بتواند به بهترین نحو ممکن امور اثاث کشی در بهاران را انجام دهد اکنون بیشتر از قبل احساس می‌شود.متأسفانه امروزه با گسترش شهرک‌ها و افزایش کلاه‌برداری‌های ناشی از اعتماد به شرکت های قلابی باربری باعث شده است تا برای انتخاب بهترین باربری سنندج بیشتر دقت کنیم که این کار بسیار مهم و ضروری است.ضرورت و اهمیت انتخاب یک شرکت معتبر به شما کمک میکند تا یک اثاث کشی ایمن و بی‌دردسر را انجام دهید .

باربری بهاران با مجوز از اتحادیه

مجوز شرکت باربری بهاران و باربری سنندج که با نام تجاری باربری تضمین بار سنندج نیز شناخته میشود حدود 18 سال قبل از اتحادیه باربری استان اخذ گردیده که به‌موجب آن تأسیس شعبه اصلی شرکت حمل‌ونقل تضمین بار و باربری بهاران شکل گرفت.

دفتر مرکزی باربری بهاران و اتوبار بهاران

بهترین باربری بهاران

دفتر مرکزی اتوبار بهاران در میدان اصلی بهاران واقع‌شده است و با نام تضمین بار سنندج خودنمایی میکند.اگر در میدان بهاران دقت کرده باشید انواع ماشین‌آلات تخصصی حمل‌ونقل بار  و اثاثیه که مخصوص همین کار و برای اسباب‌کشی مجهز و ایمن شده هستند را می‌توانید پارک شده در مقابل دری دفتر مرکزی مشاهده نمایید.پس بنابراین مطمئن باشید که خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به یکی از معتبرترین باربری سنندج سپرده ایید.

باربری میدان بهاران

باربری میدان بهاران دارای کارگرانی نمونه و باتجربه و تخصص کافی برای امر جابه‌جایی و اثاث کشی هستند.مشکلات حمل‌ونقل و اثاث کشی باعث شده تا کار اثاث کشی یک کار تخصصی و حرفه ایی جلوه کند که نیازمند کار یک متخصص و یک فرد آموزش‌دیده باشد ما به شما عزیزان اطمینان می‌دهیم که کارگران باربری میدان بهاران به بهترین نحو ممکن یک اثاث کشی بی‌دردسر را برایتان به ارمغان می‌آورند .

خواه در حال حرکت در سطح شهر باشید یا در سراسر کشور ، باید تمام اثاثیه منزل خود را جمع کنید تا آن‌ها را به خانه جدید خود ببرید. و این یک وظیفه واقعاً سخت است – زحمت کش ، وقت گیر و در نتیجه نتیجه گیری (یک اشتباه بسته بندی باربری بهاران می تواند باعث ایجاد سردردهای زیادی شود – اشیا آسیب دیده ، اموال آسیب دیده ، صدمات شخصی ، ضرر و زیان و غیره).

کارگر باربری سنندج

با این حال ، اگر فقط در مسافت کمی حرکت می کنید ، بسته بندی باربری بهاران راحت تر است – وسایل شما خیلی دور نخواهند رفت و برای مدت طولانی در جاده نخواهند بود ، بنابراین خطر آسیب دیدن کمتر است. بنابراین می توانید از جعبه های باربری  قدیمی و مواد بسته بندی باربری بهاران و کوسن سازی بداهه استفاده کنید ، وسایل سبک و غیر قابل شکستگی را در کشوهای خود بگذارید ، لباس ها را روی آویزها و غیره بگذارید.

اگر در مسافت طولانی حرکت می کنید ، همه چیز بسیار متفاوت است – وسایل شما صدها و یا حتی هزاران کیلومتر را در امتداد جاده های پر از دست انداز و مناطق پرتردد طی می‌کند ، در معرض شرایط جوی متنوعی قرار می گیرد و ممکن است به کامیون های دیگر منتقل شود یا در آنجا قرار گیرد ذخیره سازی موقت در طول مسیر. خطر بالایی از آسیب دیدگی وجود دارد ، بنابراین باید برای اطمینان از ایمنی وسایل خود نهایت دقت را انجام دهید – آنها باید در داخل جعبه های اثاث کشی کاملاً بی حرکت باشند و در هنگام حمل‌ونقل در برابر رطوبت ، دمای شدید و ضربه و لرزش کاملاً محافظت شوند

نکات بسته بندی باربری بهاران تخصصی برای اثاث کشی به شهرستان  در زیر به شما کمک می‌کند تا به این مهم دست پیدا کنید و اطمینان حاصل کنید که وسایل شما یک قطعه به خانه جدید شما می رسند.

نکات عمومی بسته بندی باربری بهاران برای باربری سنندج به شهرستان

اسباب کشی در بهاران

بنابراین ، چگونه می توان برای یک اثاث کشی به شهرستان بسته بندی باربری بهاران کرد؟ خوب فکر کنید ، یک استراتژی بسته بندی باربری بهاران کارآمد داشته باشید و به جزئیات توجه دقیق داشته باشید:

هزینه های اسباب‌کشی در بهاران از راه دور بر اساس وزن محموله شما است ، بنابراین هرچه تعداد اقلام کمتری را در محل خود جابجا کنید ، هزینه کمتری را نیز پرداخت خواهید کرد. بنابراین ، بسیار آسان است که قبل از اسباب‌کشی در بهاران بین کشور ، بار را سبک کنید ، بنابراین هزینه اسباب‌کشی در بهاران نهایی خود را کاهش می دهید – و بسته بندی باربری بهاران را آسان تر می کنید.

دارایی های خود را مرتب کنید ، ارزش عملی ، احساسی و پولی آنها را ارزیابی کنید و تصمیم بگیرید که کدام یک را به خانه جدید خارج از کشور خود ببرید. (همچنین نگاه کنید به: نحوه تصمیم گیری برای نگهداری و از بین بردن چه چیزهایی هنگام اسباب‌کشی در بهاران )

هنگامی که تصمیم خود را گرفتید ، موارد غیرضروری / ناخواسته خود را بدون تأخیر آدرس دهی کنید:

 • شما واقعاً نمی خواهید همه آن را به خانه جدید خارج از کشور خود ببرید.
 • وسایل آسیب دیده و وسایلی را که بیش از حد فرسوده شده اند و نمی توانند دوباره استفاده شوند ، دور بریزید.
 • وسایل غیر ضروری خود را که دوست دارند و یا می توانند به خوبی استفاده کنند ، به خانواده و دوستان خود هدیه دهید.
 • تا جایی که می توانید وسایل ناخواسته خود را بفروشید (فروش گاراژ یا فروش آنلاین چیزها) تا پول اضافی به جیب بزنید.
 • بقیه اقلام غیرضروری خود را به امور خیریه اهدا کنید.
 • همچنین نگاه کنید به: نحوه خلاص شدن از شر وسایل ناخواسته هنگام حرکت
 • یک موجودی اسباب‌کشی  ایجاد کنید

پس از دانستن اینکه کدام یک از اقلام خود را به مکان جدید خود می برید ، یک لیست موجودی اسباب‌کشی  ایجاد کنید – ارزش بازار و شرایط فعلی هر کالا و هر اطلاعات دیگری را که ممکن است برای شما یا باربری شما در هنگام اسباب‌کشی در بهاران مفید باشد ، در آن قرار دهید. .

داشتن یک موجودی دقیق در حال حمل‌ونقل در هنگام بسته بندی باربری بهاران برای یک وسیله حمل‌ونقل ضروری است (این به عنوان یک لیست بسته بندی باربری بهاران و اثبات شرایط قبل از انتقال وسایل شما عمل می‌کند) ، اما در صورت عبور از کشور از اهمیت بیشتری برخوردار است اسباب‌کشی در بهاران

باربری بهاران به شهرستان اغلب محموله ها را برای افزایش کارایی خود تلفیق می کنند ، بنابراین ممکن است وسایل شما همراه با وسایل دیگران حمل شود در چنین حالتی ، لیست موجودی در حال حرکت شما برای پیگیری دارایی های شما ضروری خواهد بود – این به شما کمک می‌کند که وسایل شما با وسایل دیگران مخلوط نشوند و به اشتباه به شخص دیگری تحویل داده نشوند و به شما امکان می دهد به سرعت بررسی کنید که آیا تمام وسایل خود را هنگام تحویل دریافت کرده اید.

لوازم بسته بندی باربری بهاران با کیفیت تهیه کنید

باربری تضمین بار سنندج نامی آشنا با سابقه ای درخشان

هنگام بسته بندی باربری بهاران برای یک اثاث کشی به شهرستان ، باید وسایل خود را با بهترین محافظت ممکن فراهم کنید – و برای این کار باید از مواد بسته بندی باربری بهاران با کیفیت استفاده کنید:

 • جعبه های اسباب‌کشی  جدید – جعبه های مقوایی راه راه و جعبه های مخصوص حرکت
 • اسباب‌کشی در بهاران پتو و روکش مبلمان
 • مقدار زیادی کاغذ بسته بندی باربری بهاران و بسته بندی باربری بهاران حباب
 • بسته بندی باربری بهاران بادام زمینی ، ورق های کف ، و سایر مواد بالشتک و بالشتک حرفه ای
 • پلاستیک کششی
 • نوار بسته بندی باربری بهاران با کیفیت
 • بهترین دوستان شما هنگام بسته بندی باربری بهاران برای یک اثاث کشی به شهرستان.

تهیه لوازم بسته بندی باربری بهاران با کیفیت بالا چند دلار هزینه اضافی برای شما خواهد داشت اما نمی توانید در هنگام خارج شدن از حالت بدون آنها کار کنید – جعبه های بسته بندی باربری بهاران دست دوم (که می توانید به صورت رایگان تهیه کنید ) آنقدر محکم نیستند که بتوانند از ایمنی وسایل شما اطمینان حاصل کنند در طی مسافت طولانی و مواد بسته بندی باربری بهاران جایگزین (حوله های قدیمی ، لباس و پارچه ، لوازم شربت خانه و تکه های نخ و غیره) نمی توانند از اشیای شما به اندازه کافی محافظت کنند ، در صورتی که در معرض خطر بالایی از آسیب قرار بگیرند.

بدانید هنگام اسباب‌کشی در بهاران چه چیزهایی را باید بسته بندی باربری بهاران کنید

هنگام بسته بندی باربری بهاران وسایل خانه خود ، باید مراحل کار را به گونه ای تنظیم کنید که تمام وسایل شما کاملاً محافظت شده و آماده حمل باشد ، اما هنوز هم در هفته های قبل از اسباب‌کشی در بهاران به راحتی به همه چیزهایی که نیاز دارید دسترسی دارید. برای رسیدن به این هدف ، شما باید یک جدول زمانی کارآمد بسته بندی باربری بهاران را دنبال کنید:

4 هفته (یا بیشتر) قبل از اسباب‌کشی در بهاران بین کشوری – شروع به بسته بندی باربری بهاران محل های ذخیره سازی در خانه و اتاق هایی که کمترین استفاده را می کنید کنید. همه چیزهایی را که تا قبل از حرکت به روز نیازی نخواهید داشت ، بسته بندی باربری بهاران کنید – وسایل خارج از فصل ، ابزار و تجهیزات تخصصی ، لوازم یدکی ، کالاهای جمع آوری شده و …

3 هفته قبل از اسباب‌کشی در بهاران – وسایل غیر ضروری را جعبه کنید – کارهای هنری و تزئینات ، کتاب ، مواد سرگرمی ، ظروف آشپزخانه مخصوص و غیره

2 هفته قبل از اثاث کشی به شهرستان – هر کاری را که می توانید بدون انجام چند هفته انجام دهید بسته بندی باربری بهاران کنید – بازی ها ، لوازم اداری ، کمد ملحفه و غیره.

1 هفته قبل از اسباب‌کشی – وسایلی را که روزانه استفاده نمی کنید بسته بندی باربری بهاران کنید – اکثر وسایل آشپزخانه ، وسایل الکترونیکی ، لباس ، کفش ، جواهرات ، اسباب بازی ها و غیره.

2 روز قبل از انتقال روز – مراحل بسته بندی باربری بهاران را به پایان برسانید – وسایل و وسایل خود را برای اسباب‌کشی در بهاران آماده کنید ، وسایل بهداشتی و دارویی ، وسایل بچه ها و وسایل حیوانات خانگی ، اسناد و غیره را بسته بندی باربری بهاران کنید.

روز اسباب‌کشی در بهاران – تخت و تختخواب خود را بسته بندی باربری بهاران کنید ، میان وعده ها و نوشیدنی ها را برای سفر به خانه جدید خود آماده کنید و موارد فراموش شده را دوباره بررسی کنید.

می توانید جدول زمانی دقیق تری را برای اسباب‌کشی در بهاران در اینجا پیدا کنید .

هنگام انتقال به ایالت دیگر ، ممکن است مدتها قبل از حمل‌ونقل به خانه جدید خود برسید – مجبورید چندین روز (یا حتی چند هفته) بدون اکثر وسایل خانه خود زنده بمانید ، بنابراین لازم است که همه ملزومات خود را همراه داشته باشید شما.

بسته بندی باربری بهاران یک جعبه ضروری با وسایل بهداشتی اساسی ، داروها ، غذا ، حوله ، ملحفه و لباس شب ، برخی از لباس ها ، تلفن و شارژر شما ، وسایل ضروری بچه ها (از جمله اسباب بازی ها) ، وسایل اساسی مراقبت از حیوانات خانگی ، آشپزخانه اساسی ضروری است. وسایل ، ابزارهای اساسی و سایر موارد (از جمله اسناد) مورد نیاز در طول سفر به خانه جدید و هنگام ورود.

اطمینان حاصل کنید که هر آنچه را که لازم دارید با خود داشته باشید.

کیت زنده ماندن شما تا رسیدن بقیه وسایل شما ، سفر شما را راحت و مکان جدید شما را قابل زندگی خواهد کرد – فقط مطمئن شوید که با شما همراه است.

مرتبط: مواردی که باید خودتان منتقل کنید

بدانید چه چیزهایی را بسته بندی باربری بهاران نکنید

بسته بندی باربری بهاران

مواردی وجود دارد که افراد متقاضی کشور به دلایل قانونی ، اخلاقی یا ایمنی حرکت نخواهند کرد – مواد خطرناک ، غذاهای فاسدشدنی ، گیاهان و غیره

هر شرکت اسباب‌کشی در بهاران از راه دور لیستی خاص از موارد غیر مجاز خود را دارد – کالاهایی که نباید آنها را به زحمت بسته بندی باربری بهاران کنید زیرا اسباب‌کشی ان آنها آنها را برای شما حمل نمی کنند.

بنابراین ، قبل از شروع بسته بندی باربری بهاران برای یک وسیله حمل‌ونقل در کشور ، حتماً از عوامل انتخابی خود لیست کامل موارد محدود خود را بخواهید – بنابراین وقت و تلاش خود را برای بسته بندی باربری بهاران چیزی از دست ندهید تا فقط متوجه شوید که محرکان شما از بارگیری آن خودداری می کنند کامیون در حال حرکت

اگر به صورت محلی حرکت می کنید ، می توانید برخی از این وسایل غیر مجاز را در اتومبیل شخصی خود حمل کنید – فقط مطمئن شوید که آنها را به اندازه کافی بسته بندی باربری بهاران کرده اید.

با این حال ، هنگام حرکت در مسافت طولانی ، حمل مواد فاسدشدنی و خطرناک توسط خود به خانه جدید بسیار دشوار است – یا حتی غیرممکن قبل از انتقال باید از شر آنها خلاص شوید – آنها را مصرف کنید ، به دوستان یا همسایگان بدهید یا آنها را به روش مناسب دور بیندازید.

خوب است بدانید: اکیداً به شما توصیه می‌شود که برای حمل‌ونقل در کشور ، هیچ نوع غذا و مایعات بسته بندی باربری بهاران نکنید – حتی غذاهای غیر فاسدشدنی ممکن است ظروف خرد ، لکه دار یا خراب شوند (یا باعث جذب مواد موذی شود) و حتی ظروف کاملاً مهر و موم شده مایعات ممکن است وسایل شما را نشت کرده و خراب کند (و همچنین وسایل دیگران در صورت حمل‌ونقل تلفیقی).

اطلاعات مفید اضافی: خودتان بسته بندی را انجام دهید

با نهایت دقت بسته بندی باربری بهاران کنید

هنگامی که تمام جزئیات را در نظر گرفتید ، تمام تصمیمات مهم را گرفتید و همه موارد لازم را آماده کردید ، سرانجام می توانید دست به کار شوید. برای هر کار بسته بندی باربری بهاران وقت کافی داشته باشید ، هر مورد را با دقت اداره کنید ، از تکنیک های بسته بندی باربری بهاران ایمن و کارآمد استفاده کنید و تمام تلاش خود را برای تأمین وسایل خود با حداکثر حفاظت انجام دهید:

هر مورد را به صورت جداگانه در بسته بندی باربری بهاران کاغذ و / یا بسته بندی باربری بهاران حباب بسته بندی باربری بهاران کنید. در مورد وسایل شکننده (مانند ظروف چینی و ظروف شیشه ای) و وسایل حساس (مانند وسایل الکترونیکی) بیشتر مراقب باشید.

هر ظرف کوچکی را که درون جعبه های اسباب‌کشی  بزرگتر بسته بندی باربری بهاران می‌شود ، مهر و موم کنید (زیرا ممکن است جعبه ها در حین حرکت در کنار خود قرار بگیرند یا حتی در یک نقطه برعکس شوند).

هرچه در هنگام بسته بندی باربری بهاران بیشتر مراقب باشید ، این شانس برای یافتن وسایل خود سالم و بدون آسیب در هنگام تحویل بیشتر است.

ته و گوشه جعبه های اسباب‌کشی  خود را تقویت کنید.

یک لایه بالشتک در پایین کارتن ها ایجاد کنید.

بسته بندی اثاثیه منزل

مقدار زیادی بالشتک بین موارد موجود در یک جعبه فراهم کنید و هرگونه فضای خالی را پر کنید.

مراقب باشید جعبه ها را بیش از حد بار ندهید یا آنها را بیش از حد سنگین نکنید ، اما اطمینان حاصل کنید که هر کارتن به قسمت بالا بسته بندی باربری بهاران شده است و هیچ حرکتی درون آن وجود ندارد

کارتن ها را با نوار بسته بندی باربری بهاران محکم ببندید.

وسایل خانه بزرگتر را در پتوهای اسباب‌کشی  بپیچید. از پوشش کششی استفاده کنید تا پوشش های محافظ را در جای خود نگه دارید.

برای بسته بندی باربری بهاران انواع وسایل از مناسب ترین تکنیک های بسته بندی باربری بهاران استفاده کنید.

همه چیز را با جزئیات برچسب بزنید

برچسب زدن مناسب فرآیند بسته بندی باربری بهاران را تسهیل می‌کند – همچنین به شما کمک می‌کند تا وسایل خود را ردیابی کنید و به شما در کاهش خطر آسیب رسیدن به وسایل خود کمک می‌کند (احتیاط ها و دستورالعمل های نوشته شده روی جعبه ها به شما کمک می‌کند تا بدانید که با کدام کارتن ها باید کار کرد مراقبت بیشتر ، کدام طرف باید رو به بالا باشد ، و غیره)

بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که هر جعبه بسته بندی باربری بهاران با محتویات و اتاق مقصد ، و همچنین نام شما برچسب گذاری شده است (هنگام اسباب‌کشی در بهاران از راه دور بسیار مهم است ، بنابراین در صورت حمل‌ونقل تلفیقی وسایل شما با وسایل دیگران مخلوط نمی‌شود) و هرگونه دستورالعمل لازم برای دست زدن (این طرف ، دسته با مراقبت و غیره). همچنین بهتر است برای راحتی بیشتر کارتن ها را کدگذاری کنید.

مبلمان و سایر وسایل خانه که در جعبه بسته بندی باربری بهاران نشده اند نیز باید با نام و اتاق مقصد آنها برچسب گذاری شوند.

سوالات متداول از کارشناسان ما

شماره تماس باربری بهاران چند است؟

08733772002 و 08733772003 و 08733777758 و 08733777788 شماره های مختلف باربری بهاران است که میتوانید تماس بگیرید.

آیا کارشناسان شما مشاوره رایگان اثاث کشی هم میدهند؟

بله شما عزیزان میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط بوده و مشاوره رایگان در خصوص نحوه حمل بار تعداد کارگر مورد نیاز و کامیون مناسب جهت اثاث کشی مشاوره رایگان دریافت کنید.

نرخ باربری بهاران چند است؟

نرخ باربری بهاران بر اساس نرخ ابلاغی اتحادیه تعیین می شود اما باربری بهاران قیمت های خود را با اعمال تخفیف حتی از نرخ اتحادیه نیز پایینتر می آورد.

بهترین باربری بهاران کدام است؟

ما با افتخار می گوییم که یکی از بهترین باربری های موجود در بهاران هستیم اما تنها نیستیم و باربری های دیگری نیز وجود دارد اما تنوع خدمات و قیمت مناسب باربری بهاران ما را از همه متمایز می سازد

آیا باربری بهاران همان باربری تضمین بار سنندج است؟

بله باربری تضمین بار سنندج در کل مناطق شهر سنندج دارای شعبه فعال است که اتوبار بهاران یکی از این شعب است.

آیا این شرکت بارها و اثاثیه را بیمه می‌کند؟

در صورت لزوم و درخواست مشتری تمامی خدمات باربری تضمین بار شامل بیمه حمل و نقل و باربری می‌شوند.

نرخ باربری و اثاث کشی بهاران چند است؟

نرخ این شرکت متناسب و تنظیم‌شده با نرخ اعلامی اتحادیه است که البته بسته به شرایط حتی از این نرخ هم پایین‌تر است.

برای اثاث کشی خانه‌ی من چند تا کارگر و چه کامیونی لازم است؟

برای اطلاع دقیق و دریافت مشاوره رایگان در خصوص تعداد کارگر موردنیاز برای اثاث کشی و نوع ماشین‌آلات لازم می‌توانید با کارشناسان ما در شرکت تضمین بار در ارتباط باشید.

آیا شما خدمات بسته بندی هم ارائه می‌نمایید؟

بله , خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و ادارات به صورت کاملاً تخصصی و تضمینی جزئی از خدمات متنوع و ویژه باربری بهاران است.

درهرصورت اگر نمی‌خواهید خودتان را درگیر هیچ‌یک از مراحل اثاث کشی کنید و می‌خواهید باربری بهاران یک اثاث کشی را از صفرتا صد برایتان انجام دهد با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا هم مشاوره رایگان دریافت کنید هم از مزایای اثاث کشی در بهاران استفاده کنید.

باربری بهاران و اتوبار بهاران  که با نام رسمی تضمین بار سنندج در حال خدمت‌رسانی به همشهریان عزیز است سال‌هاست توانسته به بهترین نحو ممکن خدمات باربری و اثاث کشی خود را به شهروندان ساکن در محله‌های مختلف بهاران ازجمله به محلات (۳/۱۹)،(۲/۱۹)،(۱/۱۹)،(۱/۱۷)،(۴/ ۱۹)، ارائه نماید به گونه ایی که بیش از 99 % شهروندان ساکن در شهرک بهاران از خدمات باربری بهاران کاملاً راضی بوده و تمایل به ادامه همکاری در صورت اثاث کشی مجدد دارند.

این شرکت با تنوع خدماتی که در مجموعه‌ی حمل‌ونقل خود ارائه می‌نماید تمامی نیازهای شما را برطرف کرده و باهدف جلب هرچه بیشتر رضایت مشتری روزبه‌روز بر تنوع و کیفیت خدمات باربری و حمل بار خود می‌افزاید شاید سؤالاتی ازجمله موارد زیر برای شما پیش بیاید که برای آن جوابی نداشته باشید اما لازم نیست نگران باشید چراکه کارشناسان باربری بهاران و اتوبار بهاران به صورت 24 ساعته آماده ارائه مشاوره رایگان و پاسخگویی به سؤالات شما عزیزان هستند .اما یک سری از سؤالات پرتکرار که از کارشناسان باربری تضمین بار سنندج پرسیده شده است را با هم مرور می‌کنیم تا دید بهتری نصبت به این شرکت داشته باشید و شاید این سؤالات نیز جزو سؤالات شما هم باشد.

کارگران باربری بهاران

باربری سنندج بار

این شرکت با تکیه بر دانش و مهارت خود در امر اثاث کشی بهترین کارگران را که دارای تجربه‌ی کافی و توان انجام خدمات اثاث کشی را دارند به‌کارگیری می‌کند تا تمامی خدمات به صورت کاملاً بی‌نقص انجام شود و مشتری از خدمات این شرکت نهایت رضایت را داشته باشد.کارگران باربری بهاران  سالها درزمینهٔ حمل‌ونقل بار و اثاثیه در راه‌پله و طبقات مختلف تجربه دارند و قلق کار حرفه ایی را بدون شکستن اثاثیه می‌دانند پس با خیال راحت به آن‌ها اعتماد کرده و با آن‌ها همکاری نمایید.

به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شهرک‌های شمال غرب کشور می‌توان به شهرک بهاران شهرستان سنندج اشاره کرد که جز شهرداری ناحیه ویژه بهاران سنندج به شمار می‌آید.وسعت و بزرگی بهاران به‌اندازه ایی است که این شهرک را به چندین فاز تقسیم می‌کند که عبارت‌اند از به محلات (۳/۱۹)،(۲/۱۹)،(۱/۱۹)،(۱/۱۷)،(۴/۱۹)، که هر کدام از این محلات جمعیت چشمگیری را در خود جایی داده‌اند.جمعیت بالغ بر 180000 نفر شهر سنندج در فازهای مختلف بهاران جایی گرفته‌اند که البته بخشی از این جمعیت به سبب ساخت مسکن‌های مهر دولت در این شهرک قرار دارند.

پیشینه‌ی تأسیس شهرک بهاران به دهه 70 می‌رسد که با گسترش و حول محور روستای قرادیان و با خرید زمین‌های کشاورزی اطراف این روستا و تغییر کاربری آن از کشاورزی به مسکونی در راستای تأمین مسکن و شهرسازی ایجاد شد.شهرک بهاران در کنار شهرک‌های ویلاشهر و زاگرس قرارگرفته‌اند و می‌توان گفت این چند شهرک به صورت کامل در هم تندیده شده‌اند.وجود بسیاری از تعاونی‌های مسکن در شهرک بهاران باعث شدند تا با واگذاری زمین‌های این منطقه بسیاری از ساکنین شهری به سمت این شهرک کشیده شوند.متأسفانه شهرک بهاران روزبه‌روز در حال رشد و بزرگ شدن است اما امکانات شهری به تناسب این رشد جمعیتی رشد نکرده است.