اثاث کشی با وجود مخالفت همسر

وقتی یکی از همسران می خواهد (اثاث کشی کند و دیگری نمی خواهد ، پس کاملاً واضح است که مسئله ای وجود دارد که به زودی می تواند به یک مشکل جدی تبدیل شود.

شما واقعاً می خواهید خانه را اسباب کشی کنید زیرا احساس می کنید در شهر مقصد فرصتی طلایی در انتظار شماست – خواه شغل مناسب تری باشد ، آب و هوای مناسب تر ، خانه ای رویایی یا مقصد بازنشستگی کامل. شما معتقدید که آنجا خوشبخت تر خواهید شد و این یکی از آن لحظات حال حاضر یا هرگز است که فقط یک یا دو بار در طول زندگی می آیند.

متأسفانه همسر یا شریک زندگی شما اوضاع را به روشی که شما می بینید نمی بیند – احساس شما را احساس نمی کند و به یک دلیل یا دلیل دیگر ، آنها نمی خواهند خانه فعلی و شهر یا شهر فعلی را ترک کنند.

اثاث کشی با وجود مخالفت همسر؟ چه کاری می توانید انجام دهید؟

اسباب کشی با وجود مخالفت همسر

خوشبختانه موارد زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا اوضاع به نفع خود باشد و همسر یا شریک زندگی خود را متقاعد کنید که با اثبات اینکه اثاث کشی بهترین گزینه برای همه است ، اثاث کشی کند.

در اینجا آنچه باید انجام دهید زمانی که می خواهید اثاث کشی کنید اما شریک زندگی شما می گوید نه ، متشکرم ، همین خونه خوبه .

منتظر زمان مناسب برای بحث در مورد موضوع باشید

وقتی اثاث کشی با وجود مخالفت همسر در مورد اینکه آیا باید اثاث کشی کنید یا نه به توافق برسید ، پس هر دو می دانید که یک بحث مهم اجتناب ناپذیر است. توجه داشته باشید که به تعویق انداختن صحبت جدی با یکدیگر در طولانی مدت فقط می تواند آسیب بیشتری داشته باشد ، بنابراین هرچه زودتر بنشینید و نظرات خود را بیان کنید ، برای همه بهتر خواهد بود.

اما اولین چیزها اول – وقتی می خواهید با شریک زندگی خود در مورد چیزی واقعاً مهم صحبت کنید ، سپس زمان بندی به یک عامل مهم تبدیل می شود. بنابراین ، برای داشتن یک شانس جنگی برای موفقیت ، فقط باید منتظر زمان مناسب باشید تا در مورد آن مسئله مهم با آنها بحث کنید.

بحث را برای مدتی رها کنید که هر دو آرام ، استراحت و قطعاً به هر دلیلی استرس ندارید. در حالت ایده آل ، می توانید آخر هفته صحبت کنید و از کار خسته نشوید.

وقتی هردوی شما از لحاظ فکری ارام هستید صحبت کنید

اثاث کشی در سنندج

زمانی را انتخاب کنید که فقط شما دو نفر باشید – این یک بحث خصوصی و شخصی است که به هیچ وجه مربوط به اشخاص ثالث نیست. در صورت وجود افراد دیگر ، این مسئله را مطرح نکنید – اگر این کار را انجام دهید ، احتمالاً شریک زندگی شما دفاعی می شود و نمی توانید پیام خود را منتقل کنید. برای بحث مهم آماده باشید

شما می خواهید به شهر دیگری در ایالت دیگر بروید اما شریک زندگی یا همسرتان از ترک محل فعلی خودداری می کند. اکنون این مسئله به نظر مهم می رسد ، خصوصاً وقتی هر دو تعهد کرده اید که مهم نیست که در کنار هم بمانید.

اطمینان حاصل کنید که برای بحث مهم با شریک زندگی خود آماده هستید – اگر مجبور هستید یادداشت برداری کنید.

قبل از اینکه با شریک زندگی خود بنشینید و سعی کنید یک راه حل سودمند برای هم داشته باشید ، فقط باید برای آن صحبت مهم آماده باشید. تکالیف خود را از قبل انجام دهید تا بتوانید از استدلال های خود با حقایق محکم پشتیبان بگیرید و بتوانید پرونده خود را به روشی منطقی و معتبر ارائه دهید.

مشخص کنید که چرا انتقال به منطقه جدید برای هر دوی شما (به عنوان یک خانواده) مفید خواهد بود و سپس به این موضوع اشاره کنید که چرا این اثاث کشی به ویژه برای شریک زندگی شما سودمند است. تمرکز خود را بر این بگذارید که وی در نتیجه اثاث کشی چه منافعی به دست خواهد آورد و تا حد امکان خاص باشید. حتی الامکان از استفاده زیاد از ضمیر “من” خودداری کنید و در مورد همه چیزهای بزرگی که “ما” و “شما” از خانه به دست می آورید صحبت کنید.

بهتر است تمام نکات مهم تحقیقات اولیه خود را یادداشت کنید تا هنگامی که زمان بحث فرا می رسد ، می توانید مکالمه را کاملاً آماده و با اعتماد به نفس هنگام بیان افکار و دلایل اصلی تمایل به اثاث کشی شروع کنید.

در مورد مزایای اثاث کشی صحبت کنید

مزایای اثاث کشی

بهترین راه برای متقاعد کردن همسر یا شریک زندگی خود برای اثاث کشی این است که صریحاً در مورد اثاث کشی صحبت کنید. در مورد احساسات ، خواسته ها ، نگرانی ها و ترس ها کاملاً با یکدیگر صادق باشید. به عبارت دیگر ، وقتی همه کارت ها روی میز گذاشته می شوند ، برای هر دو طرف مشاهده تصویر بزرگتر و یافتن یک راه حل مشترک با یکدیگر بسیار راحت تر خواهد بود.

درباره مزایای واضحی که این اثاث کشی در زندگی شما به وجود خواهد آورد یا صحبت کنید ، صحبت کنید:

  • ثبات مالی بیشتر ،
  • فرصت های شغلی بهتر یا پیشرفت شغلی ،
  • هزینه پایین زندگی ،
  • گزینه های مسکن مطلوب ،
  • محله های امن تر ،
  • مدارس بهتر برای بچه ها ،
  • آب و هوای دلپذیرتر و سالم تری

اگر شما و همسرتان رویاهای مشترک یا اهداف بلند مدت دارید ، در مورد اینکه چگونه این اثاث کشی می تواند به شما کمک کند آن رویاها را به واقعیت تبدیل کنید یا شما را قادر می سازد سریعتر و آسان تر به اهداف برسید ، صحبت کنید.

به صحبت های همسرتان گوش دهید

هنگام صحبت در مورد تمام مزایای اثاث کشی ، منصفانه نخواهد بود که تصور کنید راه شما تنها راه است و همیشه درست هستید. انجام این کار اغلب اثبات می کند که حتی اگر عمیقاً در درون خود بدانید که حق با شماست ، نتیجه معکوس خواهد داشت.

برای اینکه شریک زندگی خود را متقاعد کنید با شما همراه شود ، باید نسخه داستان او را نیز بشنوید. و وقتی می گوییم بشنویم ، منظورمان گوش دادن است ، واقعاً به حرفهای آنها گوش می دهیم تا سعی کنیم بفهمیم چرا آنها مایل به اثاث کشی نیستند.

اگر همسر یا شریک زندگی شما به شدت مخالف ایده انتقال به یک کشور دیگر یا حتی مهاجرت به کشور دیگری است ، باید اجازه دهید آنها دلایل خود را بیان کنند. و ضمن گوش دادن با دقت به نازنین خود بدون ایجاد مزاحمت و مشاجره ، باید ذهن باز داشته باشید تا معایب احتمالی اثاث کشیی را که از دست داده اید تشخیص دهید.

تمایل شما برای تشخیص اینکه اثاث کشی می تواند دارای اشکالاتی خاص نیز باشد ، به همسرتان نشان می دهد که به آنها گوش می دهید و سعی در درک دلایل معتبر آنها برای ماندن دارید. و این تلاش مضاعف شماست که باید به شما اجازه دهد در این مورد بیشتر بحث کنید و بدین ترتیب راه دستیابی به مصالحه ای که برای هر دوی شما مناسب خواهد بود هموار شود.

وقتی از اثاث کشی پشیمان شدید چه کاری باید انجام دهید

خود را در موقعیت شریک زندگی خود قرار دهید

دردسرهای اثاث کشی

بدون تردید ، وقتی می خواهید همسر ، همسر یا همسرتان را متقاعد کنید که با شما به مکانی که می خواهید بروید ، همدلی باید بهترین سلاح شما باشد. به بیان ساده تر ، همدلی ظرفیت شما در درک یا احساس آنچه عزیز شما تجربه می کند ، توانایی نادر قرار دادن خود در موقعیت آنها است.

تلاش واقعی خود را انجام دهید تا از طریق چشمان همسرتان به این مسئله نگاه کنید – این س yourselfال بزرگ را از خود بپرسید که چرا – چرا شخص کناری شما نمی خواهد همراه شما اثاث کشی کند؟

دلیل یا دلایل عمده ای که آنها را متوقف می کند چیست؟ آیا این شغل فعلی آنها است؟ آیا آنها دوستان خوبی هستند که در آنجا دارند؟ آیا منطقه ای است که آنها مایل به ترک آن نیستند؟ یا شاید آنها آب و هوایی را که در آن هستید دوست داشته باشند و آن را برای شرایط بسیار متفاوت آب و هوا در مکان جدید تغییر ندهند.

واقعاً همدردی می تواند دشوار باشد ، خصوصاً وقتی که شدیداً احساس می کنید حق با شماست و طرف مقابل اشتباه می کند (از دیدگاه شما). اما با این وجود باید سعی کنید همدلی نشان دهید و بدین ترتیب ثابت کنید که خودخواه نیستید ، یا حداقل آنقدر خودخواه نیستید که شریک زندگی شما فکر می کند شما هستید.

به دیگری مهم خود نشان دهید که آنها را درک می کنید و می دانید چه احساسی دارند – این همان عنصر اصلی است که به شما کمک می کند راه حلی پیدا کنید که برای هر دوی شما مفید باشد.

بفهمید چه کسی چه چیزی را مد نظر قرار میدهد.

مهم است که بخاطر داشته باشید که روابط نزدیک نیاز به فداکاری دارد تا بتواند به نتیجه برسد.

روابط نیاز به فداکاری دارد تا بتواند به نتیجه برسد.

وقتی واقعاً شخص دیگری را دوست دارید ، پس باید مایل باشید برای خوشبختی متقابل خود فداکاری کنید و در بعضی مواقع بتوانید در رابطه خود باقی بمانید. فداکاری می تواند زندگی را تغییر دهد همانطور که معمولاً مهاجرت به یک کشور دیگر یا یک کشور دیگر فقط برای اینکه بتوانید در کنار همسر خود باشید ، اتفاق می افتد. بعضی اوقات تغییر واقعاً بنیادی خواهد بود ، گاهی اوقات بسته به عوامل زیادی ظریف تر خواهد بود.

برای اینکه رابطه برقرار شود ، فداکاری اجتناب ناپذیر است. فداکاری برای شخصی که واقعاً دوستش دارید ، به او نشان می دهد که از او مراقبت می کنید. با این وجود ، فداکاری آسان نیست ، حتی وقتی می دانید که این کار درستی است.

وقتی می خواهید اسباب کشی کنید اما همسرتان این کار را نمی کند ، پس یکی از شما باید آنچه را که می خواهد کنار بگذارد. مشکل این است … چه کسی خواهد بود؟

در حالت ایده آل ، هر دو طرف باید در این راه فداکاری کنند ، اگر فقط یک نفر منصرف شود و در آخر تسلیم شود واقعاً کارایی نخواهد داشت. به یاد داشته باشید که موارد ناموزون فداکاری می تواند منجر به عدم تعادل قدرت در یک رابطه شود ، که به مرور ممکن است منجر به ناراحتی و کینه شود.

چگونه می توان با استرس اثاث کشی کنار آمد

سعی کنید به سازش برسید

وقتی یکی از شرکا می خواهد اثاث کشی کند اما دیگری با وجود تمام مزایا و مزایایی که این اثاث کشی به همراه خواهد داشت ، نمی خواهد این کار را انجام دهد ، در این صورت یک راه حل ممکن توافق بر سر سازش است.

در مورد خاص شما ، سازش خوب یک اثاث کشی موقتی است ، نوعی دوره آزمایشی برای تعیین اینکه آیا اثاث کشی از ابتدا ایده خوبی بوده است یا خیر. شما می توانید در مورد مدت زمان اثاث کشی موقت تصمیم بگیرید اما یکبار امتحان 1 ساله معمولاً یک دوره زمانی معقول است که در آن هم اکنون که مدتی را در مکان جدید گذرانده اید هم می توانید وضعیت را ارزیابی کرده و دوباره ارزیابی کنید.

اجاره مکان فعلی خود و انتقال به شهر جدید را در نظر بگیرید. امیدوارم که همسر یا شریک زندگی شما مایل باشد این ایده را امتحان کند و در پایان دوره آزمایشی ، از همه چیزهای خوبی که این اثاث کشی در زندگی مشترک شما ایجاد کرده است ، اطمینان پیدا کند.  

با این حال ، اگر شریک زندگی شما پس از ماه ها گذراندن در منطقه مقصد هنوز در مورد همه چیز احساس خوبی ندارد و او هنوز هم از این جابجایی احساس پشیمانی می کند ، پس شما باید به طور جدی فکر کنید که به عنوان بخشی از معامله اصلی و سازش متقابل.

نکاتی برای انتقال به مسکن موقت

اثاث کشی رویایی

به همسرتان قول یک اثاث کشی بدون استرس را بدهید

یکی از مهمترین دلایل عدم تمایل همسرتان یا همسرتان برای جابجایی این است که آنها نمی خواهند همه استرس و دردسر اسباب کشی از خانه ای به خانه دیگر را پشت سر بگذارند. و این نیز کاملاً قابل درک است – به هر حال ، به نظر بسیاری از افراد ، خانه تکانی یکی از استرس آورترین وقایع زندگی یک شخص است.

باربری تضمین بار سنندج تمام سرویس همه کارها را برای شما انجام می دهند.

اگر روند جابجایی همان چیزی است که همسر یا شریک زندگی شما را واقعاً نگران کرده و می ترساند ، بهترین راه حل برای این مسئله خاص این است که به آنها قول دهید اثاث کشی شما از ابتدا تا انتها بدون استرس و بدون دردسر خواهد بود. و دقیقاً چگونه می خواهید به آن قول بلند پروازانه خود عمل کنید؟

پاسخ صحیح استخدام یکی از بهترین شرکتهای متحرک با سرویس کامل در کشور است. با انتقال استرس و وزن خانه خود به محرک های حرفه ای باتجربه و با صلاحیت ، خیالتان راحت می شود که از هر جزئیات کوچکی در مورد اثاث کشی مراقبت می شود و وسایل ارزشمند شما کاملاً به خانه جدید می رسند. وضعیت.

از همسر یا شریک زندگی خود که بی رغبت هستید اطمینان حاصل کنید که هیچ نگرانی برای آنها وجود ندارد زیرا این اثاث کشی از ابتدا تا انتها تجربه جابجایی روان خواهد بود. امیدوارم که این ضمانت برای موافقت آنها با این اقدام کافی باشد.

و اکنون وقت آن است که شما به قول خود عمل کنید: از متحرکانی که دارای رتبه بالایی در منطقه خود هستند ، یک نقل قول رایگان دریافت کنید تا سرانجام شریک زندگی شما بتواند بله را که مدتهاست می خواهید بشنوید ، بگوید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *