آموزش حمل تشک در اسباب کشی

تعداد کمی از وسایل در خانه به اندازه تشک وجود دارد – این ماده در تعیین کیفیت استراحت شبانه شما نقش اساسی دارد و بنابراین ، تأثیر زیادی در سطح انرژی ، خلق و خو ، تمرکز و رفاه عمومی شما دارد. یک تشک راحت می تواند به بهبود سلامتی شما کمک کند و باعث شود شما سرحال ، متمرکز و آماده برای پذیرش جهان باشید.

بنابراین ، اگر روی یک تشک با کیفیت سرمایه گذاری کرده اید و آن را دوست دارید ، مطمئناً می خواهید آن را نگه دارید – حتی هنگام انتقال به خانه جدید.

حمل تشک به خانه دیگر بدون باربری سنندج اما کار ساده ای نیست – تشک ها بزرگ و سنگین هستند و مستعد آسیب دیدن هستند. برای جابجایی موفقیت آمیز ملافه های راحت خود ، باید بدانید که چگونه از آن به درستی محافظت کرده و با خیال راحت آن را به مکان جدید خود منتقل کنید.

حمل تشک

در اینجا چند نکته تخصصی در مورد چگونگی انتقال تشک به خانه جدید آورده شده است که به شما کمک می کند تا در زمان جابجایی بعدی خود ، بالش خواب خود را تمیز و سالم نگه دارید.

آیا ارزش حمل تشک را دارد؟

اولین چیزها اول – قبل از اینکه تعجب کنید که چگونه یک تشک سنگین را جابجا کنید ، باید مطمئن باشید که واقعاً می خواهید تشک قدیمی خود را به خانه جدید خود ببرید.

جابجایی یک تشک هم موافق و هم منفی است:

طرفدار: همان تشک را که عادت کرده اید و از آن راضی هستید ، حفظ خواهید کرد.

طرفداری: شما می توانید تختخواب خود را اندکی پس از ورود به خانه جدید خود تنظیم کنید – و بنابراین خواب خوب شب خود را پس از یک روز طاقت فرسای متحرک تضمین نمایید

طرفداری: نیازی به خرید تشک جدید نخواهید بود – بنابراین مجبور نخواهید بود وقت خود را در جستجوی یک تشک مناسب در روزهای شلوغ پس از جابجایی هدر دهید و پول خود را برای خرید یک وسیله ملافه جدید هدر دهید در صورت عدم وجود بودجه پس انداز پس از حرکت گران قیمت خود را.

اثاث کشی در سنندج

CON: آماده سازی تشک برای جابجایی زمان و تلاش زیادی خواهد برد.

CON: حمل و اسباب کشی تشک بسیار دشوار و کاملاً خطرناک است – اگر بخواهید خودتان آن را حمل کنید به راحتی به لوازم جانبی تخت آسیب می رسانید یا صدمه می بینید (حتی هنگام حمل تشک با ماشین می توانید تصادف جدی کنید)

CON: جابجایی تشک خود توسط جابجایی های حرفه ای هزینه زیادی برای شما خواهد داشت.

بنابراین ، آیا فکر خوبی است که تشک خود را حرکت دهید؟ این به کیفیت و شرایط ملافه ، هزینه جابجایی تشک و شرایط خاص در پرونده شما بستگی دارد.

برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا تشک شما ارزش جابجایی را دارد ، باید پاسخ س questionsالات زیر را پیدا کنید:

آیا تشک شما هنوز در فرم عالی است؟

تشک چند ساله است؟ توصیه می شود تشک خود را هر 7-10 سال تعویض کنید.

تشک در حال حاضر چگونه است؟ اگر ملافه ها در نقاطی لکه دار ، فرسوده یا پاره شده باشد ، در صورت وجود ناهمواری ، شلی یا غارنوردی وجود دارد ، یا اگر هنگام چرخش در تخت خواب فنرها سر و صدا ایجاد می کنند ، حرکت تشک شما فایده ای ندارد به خانه جدید خود بروید – در حال خراب شدن است و به هر حال به زودی باید آن را تعویض کنید.

تشک چقدر راحت است؟ اگر با کمر درد یا سفتی عضلات از خواب بیدار شدید ، تشک شما مناسب شما نیست و باید بدون تاخیر تعویض شود. و چه زمانی بهتر از این هنگام انتقال به خانه جدید؟

بسته بندی حرفه ای باربری سنندج

جابجایی تشک چقدر سخت خواهد بود؟ (تشک چقدر بزرگ است؟ وزن آن چقدر است؟ آیا لازم است آن را از پله بالا یا پایین ببرید؟ چگونه می خواهید آن را حمل کنید؟ آیا از کمک حرکتی برخوردار خواهید شد؟)

بیشتر بخوانید : ترتیب بسته بندی اثاثیه در اسباب کشی

اگر از خدمات حرفه ای در حال جابجایی استفاده می کنید ، از تشک خود مراقبت کنید ، بنابراین جای نگرانی نخواهید داشت. با این حال ، در صورت حرکت DIY ، باید توجه داشته باشید که آیا می توانید تشک را با خیال راحت اداره کنید ، از چه وسیله ای استفاده می کنید و اینکه چه کسی مایل است به شما کمک کند.

هزینه جابجایی تشک چقدر است؟ هزینه جابجایی تشک به اندازه و وزن ، فاصله جابجایی و روش جابجایی انتخابی بستگی دارد. اگر شرکتی را در حال جابجایی استخدام کنید ، هزینه بر اساس زمانی خواهد بود که برای تکمیل کار به محرکان اختصاص داده شده است (یا برای یک حرکت محلی ) یا وزن تشک ، پیچیدگی کار و فاصله تا جدید شما خانه (برای یک حرکت از راه دور ).

اگر یک حرکت شخصی را انتخاب کنید ، مبلغی که برای جابجایی تشک خود باید پرداخت کنید ، به نحوه حمل و نقل ملافه به خانه جدید بستگی دارد .

آیا شما می توانید از ماشین خود استفاده کنید یا یک وانت قرض گرفته شده از یک دوست خود (و فقط هزینه سوخت را پرداخت کنید) یا نیاز به اجاره یک وسیله نقلیه در حال حرکت (و هزینه اجاره کامیون) را دارید.

تشک با کیفیت مشابه در مکان جدید شما چقدر هزینه دارد؟ بعضی اوقات ، ممکن است ارزان تر باشد که تشک قدیمی خود را پشت سر بگذارید و پس از جابجایی ، یک تشک جدید بخرید.

تمام مواردی که در نظر گرفته شده است ، اگر تشک فعلی شما از نظر کیفیت ، خیلی قدیمی نیست و هنوز هم در شرایط عالی است ، احتمالاً باید آن را با خود ببرید.

اگر تصمیم به این کار دارید ، باید در مورد چگونگی محافظت از تشک و نحوه انتقال واقعی آن به مکان جدید خود فکر کنید.

نحوه بسته بندی تشک برای اسباب کشی

بنابراین ، چگونه می توان تشک را برای حرکت آماده کرد؟ اولین کار شما تهیه تختخواب با محافظت مناسب است ، بنابراین می تواند سالم و سالم از حرکت خود زنده بماند.

در هنگام اسباب کشی ، تشک شما با سطوح مختلف (کف ، پله ، زمین خارج ، داخل کامیون در حال حرکت ، سقف اتومبیل و غیره) تماس خواهد گرفت و در معرض عناصر قرار می گیرد – بدون پوشش های محافظ تختخواب می تواند به راحتی لکه دار ، پاره یا خیس شود .

باربری بهاران

نیازی به گفتن نیست که در برابر “کبودی” و ضعیف شدن از همه لرزش حساس تر خواهد بود. این می تواند به طور قابل توجهی طول عمر تشک را کوتاه کند – و در برخی از موارد بدتر ، ملافه ممکن است کاملا خراب شود. بنابراین ، بسیار مهم است که تشک خود را با بهترین محافظت ممکن تهیه کنید.

اما چگونه می توان از تشک هنگام حرکت محافظت کرد؟ می توانید از خدمات بسته بندی حرفه ای استفاده کنید – یا می توانید تختخواب خود را بسته بندی کنید.

وقت آن است که دست به کار شویم.

اگر بسته بندی کننده های حرفه ای استخدام کنید ، متخصصان تمام لوازم بسته بندی لازم را به همراه می آورند و تشک شما را به ایمن ترین و کارآمدترین حالت ممکن بسته بندی می کنند.

اگر تصمیم دارید خودتان ملافه خود را بسته بندی کنید ، مراحل اثبات بسته بندی تشک را در زیر دنبال کنید:

یک محافظ تشک م effectiveثر برای اسباب کشی در دست بگیرید – جعبه مخصوص تشک یا کیف تشک برای اسباب کشی بهترین گزینه شماست ، اما می توانید برای محافظت از تشک خود در برابر گرد و غبار ، کثیفی و رطوبت در حین حرکت از پلاستیک نیز استفاده کنید. کیسه های تشک و جعبه های تشک در اندازه های استاندارد تشک به فروش می رسند.

شما باید تشک خود را اندازه گیری کنید (اندازه گیری عمق (ضخامت) تشک را فراموش نکنید) بنابراین می توانید یک جعبه یا کیف را انتخاب کنید که کاملا مناسب تشک شما باشد. یک روکش تشک مناسب برای حرکت ، ایمنی لوازم جانبی تخت را در حین حرکت تضمین می کند.

تمام روکش ها ، بالش ها ، ملحفه ها و بالش های تشک را از روی تخت خود جدا کنید . آنها را در یک جعبه متحرک بزرگ بسته بندی کنید (همچنین نگاه کنید به: نحوه بسته بندی ملافه و ملافه برای اسباب کشی ).

تشک را از روی تخت بردارید (با یک شریک زندگی کنید زیرا تشک ها بسیار سنگین هستند و حتی هنگام دستگیره نیز به سختی اداره می شوند) و آن را به طرف دیوار تکیه دهید ، در حالی که طرف بلند آن به حالت ایستاده قرار دارد. مطمئن شوید که تشک تمیز و 100٪ خشک است.

اگر از کیسه تشک استفاده می کنید ، کیسه را روی تشک بلغزانید. اطمینان حاصل کنید که کل هوا از کیسه بیرون رانده شده است ، فلپ ها را به سمت پایین جمع کرده و انتهای باز را با نوار با کیفیت مهر و موم کنید (اگر کیسه زیپ دارد ، از سمت باز آن را فشرده کنید). تمام لبه های شل را بچسبانید (برای اینکه پلاستیک اضافی محکم شود) ، سپس در بالا ، وسط و پایین تشک را از هر دو جهت بچسبانید تا یک الگوی متقاطع ایجاد کنید.

اگر از پلاستیک استفاده می کنید ، محکم بپیچید و مطمئن شوید که تشک کاملاً با مواد پلاستیکی پوشانده شده است.

باربری سنندج بار

اگر از جعبه تشک استفاده می کنید ، ابتدا از تشک با روکش های پلاستیکی (کیسه پلاستیکی یا پلاستیک) محافظت کنید. سپس ، تشک را صاف بر روی زمین قرار داده و آن را درون جعبه تشک قرار دهید (اگر یک جعبه دو بخشی است ، یک سر تشک را به قسمت اول بلغزانید ، سپس قسمت دوم را روی انتهای دیگر تشک قرار دهید). فضای خالی جعبه را با بسته بندی کردن حباب پر کنید تا تشک در حین حمل و نقل تغییر مکان ندهد. جعبه را با استفاده از نوار چسب محکم ببندید (هنگام استفاده از جعبه دوبخشی ، مطمئن شوید که دو قسمت را به طور ایمن روی هم قرار دهید)

روش دیگر ، شما می توانید تشک خود را در پتوهای متحرک (یا پتوهای معمولی) بپیچید – آنها از لوازم جانبی تخت در برابر گرد و غبار ، خاک و اشک محافظت می کنند. به خاطر داشته باشید که پتوها از هیچ گونه محافظتی در برابر رطوبت محافظت نمی کنند و تشک بزرگ شما را حجیم تر می کند.

دانستن نحوه بستن تشک برای اسباب کشی به شما امکان می دهد آن را در تمام مراحل اسباب کشی تمیز و سالم نگه دارید. اگرچه حتما فنر جعبه ای را فراموش نکنید – اگر آن را دارید ، باید آن را در پوشش های پلاستیکی نیز بپیچید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *